سامانه ترجمه و تایپ مترجم اول

ترجمه تخصصی رشته روانشناسی توسط مترجم اول


ترجمه مقاله روانشناسی + ترجمه تخصصی  متون روانشناسی +  ترجمه مقاله  ISI  روانشناسی

ترجمه تخصصی متون  روانشناسی

روان‌شناسی یکی از شاخه‌های علوم تجربی است که با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعه روان (ذهن)، فرایندهای ذهنی و رفتار در موجودات زنده می‌پردازد. به عبارتی دیگر روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی میپردازد که منظور از رفتار کلیه حرکات،اعمال و رفتار قابل مشاهده مستقیم وغیرمستقیم و منظور از فرایندهای روانی مباحثی همانند احساس،ادراک،تفکر،هوش،شخصیت،هیجان وانگیزیش،حافظه و.. است.

دپارتمان ترجمه تخصصی روان شناسی مترجم اول

مترجم اول برای عمل کردن درست به تعهدی که در قبال مشتریان خود، راجع به انجام ترجمه های تخصصی متون و مقالات رشته های مختلف دارد، دپارتمان ترجمه تخصصی روان شناسی را با بیش از ۵۰ مترجمِ دارای تحصیلات دانشگاهی در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش‌های مختلف رشته روان شناسی شامل روان‌شناسی بالینی، روان‌شناسی خانواده درمانی، روان‌سنجی، روان‌شناسی صنعتی و سازمانی، روان‌شناسی بالینی کودک و نوجوان و … تشکیل شده است. تمامی مترجمین این دپارتمان، پیش از ورود به شبکه ترجمه مترجم اول در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند، سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء مترجم اول قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی روان شناسی توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی این رشته را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند. لازم به ذکر است کلیه مترجمین تخصصی در تمامی سطوح همواره از لحاظ کیفیت انجام ترجمه های تخصصی مورد ارزیابی ارزیابان مجرب مترجم اول قرار گرفته و همواره از لحاظ علمی و تخصصی آنالیز می‌شوند. این روش خود باعث به روز رسانی اطلاعات تخصصی مترجمین شده و باعث ارتقاء سطح دانش علمی و تخصصی آن‌ها می‌گردد.

در ذیل نمونه اصطلاحات رشته‌ی روان‌شناسی و ترجمه مناسب آن‌را مشاهده می‌کنید.

 

نحوه ثبت سفارشات ترجمه تخصصی روان شناسی

شما عزیزان می‌توانید ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون، کتب، مقالات، مجلات تخصصی روان‌شناسی اعم از ترجمه‌ی متون تخصصی روان‌شناسی بالینی، ترجمه متون تخصصی روان‌شناسی خانواده درمانی، ترجمه متون تخصصی روان‌سنجی، ترجمه متون تخصصی روان‌شناسی صنعتی و سازمانی، ترجمه متون تخصصی روان‌شناسی بالینی کودک و نوجوان، ترجمه متون تخصصی ترجمه کتاب‌های روان‌شناسی و … را به گروه مترجم اول بسپارید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

سایت مترجم اول، خدمت ترجمه تخصصی متون رشته روانشناسی را برای شما عزیزان فراهم نموده است. برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی روان شناسی، کافیست به بخش ثبت سفارش ترجمه مراجعه فرمایید.


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مدیریت وب سایت بوده و نزد وی محفوظ می باشد