سامانه ترجمه و تایپ مترجم اول

ترجمه تخصصی مدیریت توسط


ترجمه مقاله + ترجمه کتاب +ترجمه تخصصی مدیریت

مترجم تخصصی برای ترجمه تخصصی مدیریت

مترجم تخصصی برای ترجمه تخصصی مدیریت

یکی از مشکلات همیشگی اکثر دانشجویان رشته مدیریت، ترجمه متون تخصصی مدیریت می باشد. شما دانشجویان رشته مدریت می توانید برای حل این مشکل، ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون مربوط به رشته مدیریت را به مترجمان رشته مدیریت ما واگذار کنید. گروه مدیریت دپارتمان علوم انسانی ما با بکارگیری دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد مدیریت، ترجمه متون مدیریت را به خوبی و به طور تخصصی انجام می دهد. اعضای گروه مترجمان مدیریت، سابقه ای طولانی در امر ترجمه متون تخصصی مدیریت دارند و لذا ترجمه متون مدیریت بدست این گروه، از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. در واقع استفاده از مترجمان تخصصی مدیریت، این حسن را دارد که در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت، واژگان و اصطلاحات تخصصی به درستی استفاده شده و مفاهیم علمی به درستی برگردان می شود. درنتیجه به دلیل آگاهی مترجم از مفاهیم علمی مقاله، ترجمه متون مدیریت به طور مفهومی انجام گرفته و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب می گردد. گروه ما این امکان را برای شما فراهم می کند که ترجمه متون تخصصی مدیریت خود را به یک دانش آموخته تحصیلات تکمیلی مدیریت بسپارید. شما می توانید ترجمه متون مدیریت از جمله ترجمه کتاب های حوزه مدیریت، مقالاتISI  مربوط به مدیریت، پایان نامه های رشته مدیریت و همچنین ترجمه دیگر متون تخصصی رشته مدیریت را به دست مترجمان زبده گروه مدیریت ما بسپارید تا از ترجمه ای سلیس و روان بهره مند گردید. شما دانشجویان کلیه  گرایش های  رشته مدیریت شامل: مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری، مدیریت نشر، کارآفرینی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی، می توانید ترجمه متون مدیریت خود را به دست مترجم هم گرایش خود بسپارید. برای هرچه تخصصی تر شدن ترجمه متون تخصصی مدیریت، ترجمه متون مدیریت مربوط به هر گرایش به دانش آموخته همان گرایش سپرده می گردد. به طور مثال؛ ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی به دانش آموخته گرایش مدیریت صنعتی واگذار می گردد. امید است که گروه مترجمان رشته مدیریت بتوانند خدمات شایسته و مناسبی در زمینه ترجمه متون مدیریت به شما دانشجویان محترم رشته مدیریت ارائه دهند.

دپارتمان ترجمه تخصصی مدیریت در مترجم اول

این دپارتمان با بیش از ۷۰ مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری گرایش‌های مختلف مدیریت شامل مدیریت بازرگانی، صنعتی و تکنولوژی، مدیریت فناوری اطلاعات، مالی و حسابداری، منابع انسانی، مدیریت اجرایی، هتل‌داری و گردشگری، بیمه، کارآفرینی، آینده‌پژوهی و … تشکیل شده است. تمامی مترجمین پیش از ورود به شبکه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند، سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء مترجم اول قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مدیریت توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی مدیریت را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

فرآیند ترجمه متون تخصصی مدیریت در مترجم اول

بگذارید کمی بیشتر در این خصوص توضیح دهیم. هر سفارش ترجمه پس از آن که در وب‌سایت مترجم اول ثبت و فرآیند پرداخت آن توسط مشتری انجام شد وارد سیستم تخصیص مترجمین مترجم اول می‌شود. بسته به اینکه سفارش برای ترجمه فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی باشد، زمینه تخصصی و همچنینی سطح کیفیت آن (دقت کنید که ترجمه تخصصی تنها برای سطوح تخصصی و تخصصی ویژه انجام می‌گیرد و سطح عادی تنها برای ترجمه عمومی است)، مترجمینی که در سطح کیفی قرار دارند و رشته تحصیلی آن‌ها نیز هماهنگ با متن باشد می‌توانند سفارش را مشاهده کنند. مثلا متون تخصصی مدیریت را صرفا مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌های یکی از گرایش‌های مدیریت باشد. پس از آن که سفارش به مترجم تخصیص داده شد، ترجمه آغاز می‌شود و در تاریخ مشخص شده فایل ترجمه در پنل مترجمین آپلود می‌شود. اگر سفارش در سطح تخصصی ویژه پرداخت شده باشد، پیش از تحویل به مشتری لازم است ارزیاب تخصصی دپارتمان ترجمه تخصصی مدیریت مترجم اول کیفیت کار را بررسی کند و در صورت تایید، فایل ترجمه به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می‌شود.

 


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مدیریت وب سایت بوده و نزد وی محفوظ می باشد